گیگابایت یکی از تولید کنندگان برتر مادربرد و کارت گرافیک در طول برگزاری رویداد کامپیوتکس ۲۰۱۷ و همزمان با رونمایی اینتل از حرفه ای ترین پلتفرم خود(در ردۀ HTED)، از مادربردهای سری X299 خود جهت پشتیبانی از این پلتفرم رونمایی کرد. این مادربردها که بر پایه چیپست X299 تولید شده اند جزو پیشرفته‌ترین مادربردهای ارائه شده برای پردازنده های سری Intel® Core™ X هستند. گیگابایت که در سال گذشته از برند اختصاصی گیمینگ خود یعنی آئورس رونمایی کرد، اینبار نیز پرچمداران سری X299 خود را در قالب سری آئورس عرضه کرده است.

گیگابایت در سری آئورس به معرفی ۳ مادربرد اقدام نموده است. مادربرد Aorus X299-GAMING 9 پرچمدار اصلی و حرفه ای ترین مادربرد ارائه شده از سوی گیگابایت می باشد و کامل ترین امکانات را برای کاربران حرفه ای فراهم می نماید. مادربرد حرفه ای دیگری که در لباس آئورس از سوی گیگابایت تولید شده است مادربرد X299-Gaming 7 می باشد که می توان این مدل را به عنوان جذابترین عضو خانوادۀ آئورس در این سری دانست، زیرا با ارائه حرفه ای ترین امکانات برای گیمرها و کاربران حرفه ای از نظر اقتصادی نیز به بهترین نحو برای کاربران بهینه شده است و یک نمونه بارز از تراز حرفۀ کارائی ، امکانات منحصربفرد و قیمت است. گیگابایت همیشه برای کاربران خود احترام ویژه ای قائل است به ویژه آنهایی که به دنبال مادربرد کاملا اقتصادی هستند، گیگابایت در سری آئورس این کاربران را فراموش نکرده و با تولید مادربرد Aorus X299-Gaming 3، اقتصادی ترین مادربرد سری آئورس را پیشنهاد می دهد که علاوه بر ارائه امکانات مناسب گیمینگ و حرفه ای از نظر اقتصادی تا حد بسیار زیادی بهینه شده است.

 

نوآوری همیشه بخش جدایی ناپذیر از گیگابایت است کمتر زمانی را می توان به یادآورد که گیگابایت همراه با سری جدید مادربردهای خود حرف تازه ای برای گفتن نداشته باشد. سری X299 مادربردهای گیگابایت نیز از این قائله مستثنا نیستند و برای کاربران خود قابلیت های هیجان انگیزی را ارائه می دهند. که در موارد زیر می توان به برخی از این قابلیت ها اشاره کرد :

  • ارائه پوشش محافظتی جدید و باز طراحی آنها (Armor and Plating)
  • قابلیت ارائه شبکۀ اختصاصی گیمینگ و بهینه کردن کانکشن های اختصاصی گیمینگ به وسیلۀ (WTFast)
  • RGBFusion به همراه LEDهای دیجیتال
  • SmartFan 5 با قابلیت جدید FanStop
  • هدسینک های اختصاصی ۲ با قبلیت پشتیبانی از SSDهای جدید Intel Optane
  • ارائه یک تجربۀ صوتی بی همتا با ارتقاء سیستم صوتی (ESS Sabre DAC)

هنری کائو معاون بخش بازرگانی مادربردهای گیگابایت عنوان کرد :” با عرضۀ پلتفرم X299  از سوی اینتل، ما را مصمم تر می کند تا قابلیت ها و ویژگی های  صنعت کامپیوتر های شخصی را به کاربران نشان دهیم. ما با تولید مادربردهای سری X299 آئورس تجربه ای بی مانندی را برای آن دسته از کاربرانی که به دنبال کامپیوتری خارق العاده هستند را فراهم می کنیم.”

گیگابایت علاوه بر تولید سری آئورس، سری های دیگری همچون Ultra Durable و Gaming را نیز تولید می کند و قطعا در آینده شاهد تولید مادربردهایی با چیپست X299 در این سری ها نیز خواهیم بود. مادربردهای X299 گیگابایت با گارانتی ۳ ساله و نام آشنای آواژنگ در بازارهای ایران عرضه خواهد شد.

برچسب‌ها, , , , , , , , ,

پاسخ دهید